IMG_6866_preview.jpeg

Pricing

Single Group Class: $10

Purchase

Class Packages:

3-Month Unlimited: $324 (includes 1 workshop) 

Purchase

6-Month Unlimited: $576 (includes one workshop or one private)

Purchase

1-Year Unlimited: $1008 (includes 2 workshops or 2 privates)

Purchase

Private Lesson in Studio: $75

Purchase

Private Lesson in Home: $100

Purchase